Hakkımızda

FirstPlus markasının sahibi, temelleri 1954 yılında atılan Limok Limited Şirketi’ dir.

Limok Limited Şirketi’nin ISO 13485 ve ISO 9001 belgelerine sahip olması, insan sağlığına ve yaşam kalitesine verdiği önemin göstergesidir.

Müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için kendisi ile olan yarışını kesintisiz sürdüren Limok Limited Şirketi’nin bu tutumu, sektörün lider firması olmasındaki en büyük etkendir.

Limok Limited Şirketi’nin temel hedefi, deneyimli kadrosu tarafından tasarlanan ve geliştirilen FirstPlus ilk yardım setlerinin, insan sağlığı ve hayat kurtarmadaki kullanımını yaygınlaştırmaktır.

FirstPlus İlk Yardım Setleri araçlar, deniz taşıtları, konutlar, iş yerleri, yanıklar, eğitim kurumları, ibadethaneler, seyahat, doğa sporları, deprem-afet, paramedik ve askeri çantalar gibi geniş bir yelpazeye hitap etmektedir.

FirstPlus ilk yardım setleri içerisinde CE belgeli medikal ürünler yer almaktadır.

FirstPlus ilk yardım setlerinde kullanılan plastik çanta, plastik dolap, eva ve kumaş çantalar tasarım tescil belgesi ile koruma altına alınmıştır.

Limok Limited Şirketi, tasarımını yaptığı FirstPlus sıkıştırma-gevşetme anahtarlı medikal  turnikenin patentini almıştır.

Yurtiçi ve yurtdışında geniş bir satış ağına sahip olan Limok Limited Şirketi, müşterilerine kendi markaları ile üretim yapma imkanı sağlayarak müşteri odaklı çalışmalarını sürdürmektedir.